سفارش آنلاین غذا از بهترین رستوران‌ها و و فست‌فود‌‌ها

شهر و محله خود را انتخاب کنید تا لیست رستورانهای سرویس دهنده منطقه را مشاهده کنید

پرسش و پاسخ های متداولوبسایت سفارش اینترنتی غذای زعفرونی تنها سامانه یکپارچه ایست که با اتصال مستقیم به نرم افزارهای اتوماسیون رستوران ها امکان اشتباهات هنگام ثبت سفارش آنلاین غذا و همچنین زمان مورد نیاز برای آماده سازی و تحویل آن را به حداقل ممکن می رساند .
خیلی ساده، هنگام ثبت سفارش با وارد کردن شماره تلفن همراه یک پیامک حاوی کد تایید برای شما ارسال و با وارد کردن کد تایید، ثبت نام شما تکمیل می شه. یا می تونید در صفحه اصلی سایت روی گزینه ورود کلیک کنید.
با ورود به حساب کاربری و کلیک روی گزینه سفارشات قبلی سابقه تمام خریدهای شما نمایش داده می شه.
هنگام ثبت سفارش غذا می تونید روش پرداخت دلخواه خودتون رو انتخاب کنید. آنلاین، نقدی، و یا با استفاده از کارتخوان در هنگام تحویل سفارش.
بله. قیمت منوی زعفرونی دقیقا مطابق با قیمت منوی رستوران ها است و در واقع قیمت توسط خود رستورانها و اتوماسیون آنها در سایت اعمال میگردد .
هنگام جستجوی غذا یا رستوران موردنظرتون، می تونید روی گزینه رستوران های تخفیف دار کلیک کنید تا تنها این رستوران ها در نتایج جستجو نمایش داده شوند.
کار خاصی لازم نیست! آدرس ایمیل رو در حساب کاربری تون وارد کنید یا ما رو در تلگرام، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
برای استفاده از کد تخفیف میتونید به سادگی کد رو در سبد خرید، در قسمت مشخص شده وارد کنید. اعتبار هدیه هنگام انتخاب روش پرداخت برای شما نمایش داده میشه و در صورت تمایل میتونید ازش استفاده کنید.
ادامه